Folka

Cathrine Stensland

Administrerende direktør
+47 908 34 907
cathrine@metrobranding.no

Anette Holtan

Leder Kundeopplevelse
+47 975 99 047
anette@metrobranding.no

Espen Linna

Leder Teknologi og brukeropplevelse
+47 932 21 688
espen@metrobranding.no

Kjartan Høvik

Leder Kommunikasjon og synlighet
+47 915 74 756
kjartan@metrobranding.no

Eirik Ekrann

Kommersiell leder
+47 482 00 028
eirik.ekrann@metrobranding.no

Richard Wold

Kreativ leder
+47 932 47 664
richard@metrobranding.no

Frank Undheim

Kreativ leder
+47 416 58 100
frank.undheim@metrobranding.no

Benedicte Herstad Simonsen

Strategisk rådgiver
+47 930 31 408
benedicte.simonsen@metrobranding.no

Tor Andreas Arnø

Strategisk rådgiver
+47 982 50 671
tor.arno@metrobranding.no

Line Friberg

Prosjektleder og kundeansvarlig
+47 951 38 368
line@metrobranding.no

Helene Knutsen

Prosjektleder og kundeansvarlig
+47 992 70 341
helene@metrobranding.no

Anne Ellingsen Hoel

Prosjektleder
+ 47 916 14 179
anne.hoel@metrobranding.no

Julie Skogen Jacobsen

Prosjektleder
+47 920 56 807
julie.jacobsen@metrobranding.no

Kim Nygaard

Marketingsjef
+47 920 68 102
kim@metrobranding.no

Dorthe Henriksen

Innholdsprodusent
+47 905 28 308
dorthe.henriksen@metrobranding.no

Kari Steinnes

Designsjef
+47 928 35 775
kari@metrobranding.no

Karl Petter Knutsen

Senior UX-designer
+47 977 56 807
karl.petter@metrobranding.no

Robin Kalleberg Nilsen

Senior UX-designer
+47 934 62 743
robin.nilsen@metrobranding.no

Elisabeth Henriksen

UX-designer
+47 920 81 307
elisabeth.henriksen@metrobranding.no

Alvilde Jerpeseth

UX-designer
+47 464 23 776
alvilde@metrobranding.no

Carla Espinoza-Saenz

UX-designer / animatør
+47 467 61 677
carla@metrobranding.no

Linn Borger Eriksen

Senior designer
+47 957 76 572
linn@metrobranding.no

Martine Ibenholt

Kreatør
+47 994 66 899
martine@metrobranding.no

Rebekka Emilie Nord-Varhaug

Digital kreatør
98649897
rebekka@metrobranding.no

Trude Nergaard

Videofotograf
+47 924 47 653
trude@metrobranding.no

Eli Tørud

Kommunikasjonsrådgiver
+47 90 04 27 57
eli@metrobranding.no

Linn H. Hope

Kommunikasjonsrådgiver
+47 975 82 144
linn.hope@metrobranding.no

Maren Qvale

Rådgiver digital synlighet
+47 930 49 209
maren.qvale@metrobranding.no

Henriette Gedde-Linna

Rådgiver digital synlighet
+47 480 73 880
henriette.linna@metrobranding.no

Maren Merakerås

Digital medierådgiver
+47 932 07 630
maren.merakeras@metrobranding.no

Silje Tvetene Langerud

Spesialist sosiale medier
+47 92 83 44 72
silje.langerud@metrobranding.no

Rebecca Ophus

Innholdsrådgiver
+47 478 83 843
rebecca.ophus@metrobranding.no

Sofie Nordengen

Markedsfører digitale og sosiale medier
+47 476 22 601
sofie.nordengen@metrobranding.no

Pia Sofie Svendsen

Digital rådgiver
+47 913 02 320
pia.svendsen@metrobranding.no

Kristine Cudrio Pedersen

Senior designer / animatør
+47 922 14 824
kristine@metrobranding.no

Annike Hodge

3D- og animasjonsdesigner
+47 91 999 604
annike.hodge@metrobranding.no

Paal-André Schwital

Rekrutteringsansvarlig
+47 901 58 390
paal.andre@metrobranding.no

Sandrine Liland

Økonomi- og personalsjef
+47 938 32 638
sandrine@metrobranding.no

Henvendelser

For et nytt samarbeid og nye muligheter kan du kontakte leder for kundeopplevelse anette@metrobranding.no eller ringe +47 975 99 047.

For presse og generell kontakt kan du kontakte vår daglige leder cathrine@metrobranding.no eller ringe +47 908 34 907.

For rekruttering og andre muligheter hos oss kan du kontakte rekrutteringsansvarlig paal.andre@metrobranding.no eller ringe +47 901 58 390.

Avdeling Oslo

Dronning Eufemias gate 16
0191 Oslo

hei@metrobranding.no
+47 33 42 69 00

Avdeling Sandefjord

Framnesveien 3A
Postboks 1222
3205 Sandefjord

hei@metrobranding.no
+47 33 42 69 00