Folka i Metro

Cathrine Stensland

Administrerende direktør
+47 908 34 907
cathrine@metrobranding.no

Anette Holtan

Leder kundeopplevelse
+47 975 99 047
anette@metrobranding.no

Espen Linna

Leder teknologi og brukeropplevelse
+47 932 21 688
espen@metrobranding.no

Kjartan Høvik

Leder forretningsutvikling
+47 915 74 756
kjartan@metrobranding.no

Henriette Gedde-Linna

Leder Inbound & Performance
+47 480 73 880
henriette.linna@metrobranding.no

Eli Tørud

Leder kommunikasjon og digitalt innhold
+47 900 42 757
eli@metrobranding.no

Richard Wold

Kreativ leder
+47 932 47 664
richard@metrobranding.no

Frank Undheim

Kreativ leder
+47 416 58 100
frank.undheim@metrobranding.no

Line Friberg

Prosjektleder/kundeansvarlig
+47 951 38 368
line@metrobranding.no

Helene Knutsen

Prosjektleder/kundeansvarlig
+47 992 70 341
helene@metrobranding.no

Maren Merakerås

Rådgiver/kundeansvarlig
+47 932 07 630
maren.merakeras@metrobranding.no

Anne Ellingsen Hoel

Prosjektleder
+ 47 916 14 179
anne.hoel@metrobranding.no

Pia Sofie Svendsen

Digital rådgiver
+47 913 02 320
pia.svendsen@metrobranding.no

Kari Steinnes

Senior designer
+47 928 35 775
kari@metrobranding.no

Karl Petter Knutsen

Senior UX-designer
+47 977 56 807
karl.petter@metrobranding.no

Carla Espinoza-Saenz

Senior UX-designer og animatør
+47 467 61 677
carla@metrobranding.no

Linn Borger Eriksen

Senior designer
+47 957 76 572
linn@metrobranding.no

Rebekka Emilie Nord-Varhaug

Digital kreatør
+47 986 49 897
rebekka@metrobranding.no

Linn H. Hope

Kommunikasjonsrådgiver
+47 975 82 144
linn.hope@metrobranding.no

Mari Fonnum

Spesialist digital synlighet
+47 481 14 645
mari.fonnum@metrobranding.no

Silje Tvetene Langerud

Spesialist sosiale medier
+47 92 83 44 72
silje.langerud@metrobranding.no

Trude Nergaard

Videofotograf
+47 924 47 653
trude@metrobranding.no

Kristine Cudrio Pedersen

Senior designer / animatør
+47 922 14 824
kristine@metrobranding.no

Annike Hodge

3D- og animasjonsdesigner
+47 91 999 604
annike.hodge@metrobranding.no

Paal-André Schwital

Fotograf/rekrutteringsansvarlig
+47 901 58 390
paal.andre@metrobranding.no

Sandrine Liland

Økonomi- og personalsjef
+47 938 32 638
sandrine@metrobranding.no

Henvendelser

For et nytt samarbeid og nye muligheter kan du kontakte leder for kundeopplevelse anette@metrobranding.no eller ringe +47 975 99 047.

For presse og generell kontakt kan du kontakte vår daglige leder cathrine@metrobranding.no eller ringe +47 908 34 907.

For rekruttering og andre muligheter hos oss kan du kontakte rekrutteringsansvarlig paal.andre@metrobranding.no eller ringe +47 901 58 390.

Avdeling Oslo

Dronning Eufemias gate 16
0191 Oslo

hei@metrobranding.no
+47 33 42 69 00

Avdeling Sandefjord

Framnesveien 3A
Postboks 1222
3205 Sandefjord

hei@metrobranding.no
+47 33 42 69 00

Ønsker du å følge mer med på hva vi driver med? 👀 Meld deg på vårt nyhetsbrev!