Møt folka som brenner for å skape best mulig resultater for din merkevare og dine kunder

Vi trives med kunder som er ambisiøse og setter tydelige mål. Vi liker å løse problemer, utvikle strategier og nye ideer som skaper de beste kundeopplevelsene. Vi er en tverrfaglig gjeng som tror på at helhetlige løsninger gir best resultater.

Folka

Cathrine Stensland

Administrende direktør
+47 908 34 907
cathrine@metrobranding.no

Anette Holtan

Leder Kundeopplevelse
+47 975 99 047
anette@metrobranding.no

Espen Linna

Leder Teknologi og brukeropplevelse
+47 932 21 688
espen@metrobranding.no

Kjartan Høvik

Leder Kommunikasjon og synlighet
+47 915 74 756
kjartan@metrobranding.no

Benedicte Herstad Simonsen

Strategisk rådgiver
+47 930 31 408
benedicte.simonsen@metrobranding.no

Tor Andreas Arnø

Strategisk rådgiver
+47 982 50 671
tor.arno@metrobranding.no

Line Friberg

Prosjektleder og kundeansvarlig
+47 951 38 368
line@metrobranding.no

Helene Knutsen

Prosjektleder og kundeansvarlig
+47 992 70 341
helene@metrobranding.no

Anne Ellingsen Hoel

Prosjektleder
+ 47 916 14 179
anne.hoel@metrobranding.no

Kristian Haakonsen

Teknisk prosjektleder
+47 404 88 415
kristian.haakonsen@metrobranding.no

Richard Wold

Kreativ leder
+47 932 47 664
richard@metrobranding.no

Kim Nygaard

Senior digital rådgiver
+47 920 68 102
kim@metrobranding.no

Karl Petter Knutsen

Senior UX-designer
+47 977 56 807
karl.petter@metrobranding.no

Elisabeth Henriksen

UX-designer
+47 920 81 307
elisabeth.henriksen@metrobranding.no

Paal-André Schwital

Managing Partner
+47 901 58 390
paal.andre@metrobranding.no

Kari Steinnes

Designsjef
+47 928 35 775
kari@metrobranding.no

Robin Kalleberg Nilsen

Senior UX-designer
+47 934 62 743
robin.nilsen@metrobranding.no

Carla Espinoza-Saenz

UX-designer / animatør
+47 467 61 677
carla@metrobranding.no

Martine Ibenholt

Kreatør
+47 994 66 899
martine@metrobranding.no

Karoline Evju

Kreatør
+47 476 06 489
karoline@metrobranding.no

Linn Borger Eriksen

Senior designer
+47 957 76 572
linn@metrobranding.no

Trude Nergaard

Videofotograf
+47 924 47 653
trude@metrobranding.no

Martin Berulfsen

Tekstforfatter
+47 932 15 373
martin@metrobranding.no

Eli Tørud

Kommunikasjonsrådgiver
+47 90 04 27 57
eli@metrobranding.no

Linn H. Hope

Kommunikasjonsrådgiver
+47 975 82 144
linn.hope@metrobranding.no

Randi Nørstebø

Kommunikasjonsrådgiver
+47 91 74 84 93
randi.norstebo@metrobranding.no

Jonas Gran Thorstein

Kommunikasjonsrådgiver
+47 938 42 893
jonas.gran@metrobranding.no

Maren Qvale

Rådgiver digital synlighet
+47 930 49 209
maren.qvale@metrobranding.no

Silje Tvetene Langerud

Spesialist sosiale medier
+47 92 83 44 72
silje.langerud@metrobranding.no

Maren Merakerås

Spesialist digital synlighet
+47 932 07 630
maren.merakeras@metrobranding.no

Kristine Cudrio Pedersen

Senior designer / animatør
+47 922 14 824
kristine@metrobranding.no

Annike Hodge

3D- og animasjonsdesigner
+47 91 999 604
annike.hodge@metrobranding.no

Sandrine Liland

Økonomi- og personalsjef
+47 938 32 638
sandrine@metrobranding.no